Fotografia Ślubna

Fotografia ślubna – fotografia wszelkich osób, czynności i miejsc związanych z daną uroczystością ślubną. Zdjęcia ślubne obejmują przygotowania młodej pary (zarówno te z udziałem fryzjerki, stylistki bądź wizażystki, jak i ubieranie się w strój ślubny), ceremonię ślubu, pozowane zdjęcia grupowe, fotografie weselne oraz zdjęcia plenerowe. Fotografowie mają też czasem w ofertach ślubnych: zdjęcia narzeczeńskie oraz fotografowanie poprawin. W Polsce śluby są najczęściej udzielane w kościołach i urzędach stanu cywilnego, ale coraz modniejsze stają się śluby w plenerze, dzięki zmianom ustawowym z 2015 roku.

Zobacz zdjęcia


Chrzciny

Chrzest święty to wyjątkowa chwila w życiu rodziny. Warto te piękne momenty zatrzymać na wieczność w pięknych fotografiach. Staram się by to ważne w życiu Waszej rodziny wydarzenie zostało uwiecznione w czystej nieskazitelnej formie dodając do tego porcję zdjęć portretowych dla upamiętnienia. Osobiście uważam że uwiecznienie tego wydarzenia w formie reportażu pozwala zachować te niesamowite relacje między rodzicami a dzieckiem oraz interakcje między gośćmi. Podczas reportażu dobry fotograf zawsze znajduję chwilę na sesję portretową najbliższych z dzieckiem oraz zdjęcie grupowe. A czy wy już macie dobrego fotografa na chrzest ?

Zobacz zdjęcia


Eventy

Fotografia plenerowa (czytaj całość na http://www.planowaniewesela.pl/warto_wiedziec/fotografia_slubna_reportazowa_plenerowa_studyjna.html) to nowoczesne podejście do fotografii studyjnej. Zdjęcia zyskują na naturalności, a para może zachowywać się dużo swobodniej niż w przypadku fotografii studyjnej. W fotografii plenerowej musicie wybrać miejsce, które będzie pełniło charakter tła. Jednak nadal to wy macie grać pierwszą rolę.

Zobacz zdjęcia


Fotografia Studyjna

Fotografia studyjna jest wykonywana w warunkach całkowicie kontrolowanych w profesjonalnym studiu lub domu. W fotografii studyjnej chodzi o stworzenie kontrolowanego środowiska w którym aparat fotograficzny jest częścią zamierzonego aktu twórczego.

Zobacz zdjęcia


Fotografia Plenerowa

Fotografia plenerowa to nowoczesne podejście do fotografii studyjnej. Zdjęcia zyskują na naturalności, a para może zachowywać się dużo swobodniej niż w przypadku fotografii studyjnej. W fotografii plenerowej musicie wybrać miejsce, które będzie pełniło charakter tła. Jednak nadal to wy macie grać pierwszą rolę.

Zobacz zdjęcia